Prywatny Gabinet Ginekologiczny w Lubomierzu

Aparat USG Voluson S8t BT22Voluson® S8t BT22 
jest najwyższej klasy klinicznym aparatem USG z oprogramowaniem udostępniającym nowoczesne obrazowanie 3D/4D, połączone z doskonale ugruntowanymi narzędziami diagnostycznymi wykorzystywany przez najwybitniejsze ośrodki diagnostyczne na całym świecie. Aparat został stworzony przede wszystkim do wysokiej jakości badań prenatalnych, położniczych,ginekologicznych, neonatologicznych, badań echa serca płodu, radiologicznych.


Bardzo wysoką rozdzielczość obrazowania uzyskuje  z układu poczwórnego beamformera posiadającego powyżej 12.000 kanały przetwarzania i  stawia aparaty tej serii w absolutnej czołówce diagnostyki ultrasonograficznej. Unikatowy tryb 3D View  -wyświetlanie animacji 3D w czasie rzeczywistym oraz opracowywanie otrzymanej bryły za pomocą licznych funkcji obróbki obrazu, zawierających: multiplanar mode,  volume rendering, surface mode, minimum transparence mode, maximum transparence mode, X-ray mode itd.   Innowacyjne w technologii ultradźwiękowej obrazowanie 4D RealTime  z szybkością skanowania do 40  objętości/sek   oraz  Funkcja Beta View dostępna tylko w specjalistycznych sondach objętościowych   umożliwiającą przesuwanie płaszczyzny skanu  o 90o (podczas normalnego badania 2D) bez przesuwania sondy. Funkcja ta jest szczególnie przydatna w sondach endocavitarnych, w których umożliwia dostęp do płaszczyzn normalnie niedostępnych w technice 2D.

USG PIERSI


W naszej pracowni wykonujemy USG piersi. Badanie wykonuje lek. Magdalena Kunkiewicz (Zrealizowany kurs i zdany egzamin do Certyfikatu diagnostyki ultrasonograficznej gruczołu piersiowego Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego; szkolenie realizowane przez Fundacje na rzecz Rozwoju Onkologii Ginekologicznej działająca przy Katedrze Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego).


Dni otwarte bezpłatnych badań USG 3D/4D 6.12.2016r.

Dziękujemy licznie przybyłym Pacjentkom, które odwiedziły nas pod koniec listopada w związku z organizowanym dniem bezpłatnych badań 3d. Filmy i zdjęcia, które udało nam się nagrać zostały już przesłane do uczestniczek. Poniżej zamieszczamy zdjęcia naszej pracowni USG w Lubomierzu. Wybrane obrazy 3d możecie znaleźć na naszym profilu facebook - kliknij i sprawdź!